Lehed

kolmapäev, 4. jaanuar 2017

Ilusat Uut Aastat!

Uus aasta uued võimalused! 
Aasta vahetumine on mulle alati meeldinud, sellepärast et siis on natukene nagu puhas leht jälle ees ning psühholoogiliselt kuidagi rohkem võimalusi. Veel meeldib mulle tagasi vaadata, mis tehtud ning kokku võtta edukaid sündmusi. Selline teguviis annab väga lihtsalt juurde uut motivatsiooni, sest näed et,  ei tegele ainult unistamisega vaid asjade ellu viimisega, ning iga tehtud asjake annab enesekindlust juurde, et võtta ette järgmine.  Nii saab kokkuvõtteks tehtud väga palju ägedaid asju ja meel on rõõmus sellest. 
2016 oli köögis tõesti edukas, väga harva kui kordasin samu retsepte, ehk toit oli vaheldusrikas. Lisaks veel üldiselt väga maitsev, midagi läks muidugi aia taha ka, aga kes seda enam mäletab. Sel hetkel köögis kindlasti oli kaos ning meeleolu -100, aga peale emotsiooni väljumist on see unustatud asi. 
Tahan öelda kõigile, kes köögist veidi kaugel elavad - see on väga äge maailm ning üli hea võimalus olla ise otsustajaks oma vaimse ja füüsilise tervise eest. Sest kõik mida sööme annab toitu ka meie ajule, meeleolule jne. Tahad head enesetunnet, mine kööki!

Pildil oleva šokolaadikoogiga on tore nautida uue aasta alustamist! (üli lihtne ja super maitsev. Muide jäätise asemel kasutasin külmunud mustikaid peal ja kas ma pean ütlema, et see oli lihtsalt geniaalne idee). 

Kõige põnevamaid uusi katsetusi teile kõigile köögis ja elus!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...